top of page

Każdy projekt zaczynamy od dobrego rzutu. Uważamy, że najważniejsze jest to, co niewidoczne - funkcjonalny i dopasowany do potrzeb i trybu życia użytkowników PLAN. Jesteśmy zespołem architektów - absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej - dysponujemy niezbędną wiedzą teoretyczną i budowlaną by we wnętrzach dokonywać wszelkich zmian. Nie skupiamy się na dekoracji mieszkań czy domów, ale na tworzeniu ich od nowa wspólnie z przyszłymi domownikami. 

 

Lubimy proces twórczy. Uważamy, że nie ma jednej uniwersalnej metody na dobry projekt. Nigdy nie spieszymy się ze stawianiem pochopnych wniosków, ostrożnie definiujemy problemy. Cierpliwie analizujemy różne scenariusze funkcjonowania w projektowanej przestrzeni by znaleźć w końcu ten właściwy. Najlepsze projekty to te opowiedziane, przedyskutowane, opisane nastrojami, a dopiero później narysowane. 

 

Inspiruje nas kontekst miejsca, rodzinne historie i zwyczaje, ale także ograniczenia, jakie niesie ze sobą projektowana przestrzeń. Szczególnie lubimy, kiedy efekt końcowy zaskakuje wszystkich - również nas samych. 

bottom of page